• Polski
  • English
 • QLab®

  QLab®

  Mikrobiota może być badana za pomocą metagenomiki i/lub kulturomiki. Metagenomika pozwala na identyfikację niehodowlanych dotychczas lub hodowlanych już bakterii. Kulturomika jest metodą łączącą wiele metod, technik i podejść mających na celu wyhodowanie niehodowlanych dotychczas mikroorganizmów i ich przyżyciowe badanie, opisanie i charakteryzacja.

  Nasze laboratorium kulturomiczne to coś więcej. Jesteśmy nastawieni na odkrywanie, izolację, hodowlę i ko-hodowlę, opisanie funkcji, oraz wieloparametryczne wysokoprzepustowe analizy naukowe.

  Jesteśmy w trakcie budowy przemyślanego układu najnowszych technologii, funkcjonujących ze sobą jako całość, miniaturyzując układy laboratoryjne dzięki zastosowaniu mikrofluidyki oraz komunikując technologie hodowli z genomiką, w szczególności single-cell genomics i jej wariantami oraz metodami odwrotnej genomiki czy cytometrii przepływowej.

  QLab®
  Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.
  QLab®