• Polski
  • English
 • Platforma odkrywania leków

  Platforma odkrywania leków

  Platforma MicroDrug® to ultranowoczesna własna maszyneria obliczeniowa i laboratoryjna nacelowana na odkrywanie i wytwarzanie leków z mikrobioty – Drug Discovery Platform. Składa się z części:
  Platforma odkrywania leków
  in silico – TRAPP MicroBS® (TRAnslational Platform to Predict Microbiota-Based drugS) – platformy obliczeniowej opartej o bioinformatykę, uczenie maszynowe, sztuczną inteligencję, sieci neuronowe, statystykę ekologii sieciowych i wielu innych metod predykcyjnych i obliczeniowych zarządzanych przez naszych naukowców oraz
  Platforma odkrywania leków

  in vitro – labu mokrego – QLab® – Culturomic Laboratory – ultranowoczesnego laboratorium kulturomicznego nowej generacji zaopatrzonego w najnowsze technologie, w tym wytworzone wewnętrznie (m. in. platformę mikrofluidyczną skomunikowaną z bioreaktorami, genomiką pojedynczej komórki i cytometrią odwrotnej genomiki).

  Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.
  Platforma odkrywania leków