• Polski
  • English
 • Human Biome Institute podpisał umowę o współpracy naukowej z Warszawskim Uniwersytetem Medycznym!

  HBI podpisał umowę o współpracy z WUM

  Warszawa, 26 lipca 2022.

  Prezes zarządu dr n. med. Jarosław Biliński oraz członek zarządu lek. Grzegorz Stefański wraz z prof. Grzegorzem Basakiem nawiązali współpracę z Warszawskim Uniwersytetem Medycznym, reprezentowanym przez prof. Piotra Pruszczyk, Prorektora ds. Nauki i Transferu Technologii. Podpisany dokument określa kwestie współpracy naukowo-wdrożeniowej w obszarze mikrobioty człowieka, w tym wspólnego pozyskiwania środków na badania naukowe oraz ich prowadzenie.

  HBI podpisał umowę o współpracy z WUM

  Nasza współpraca będzie skupiać się na tworzeniu platformy naukowej do prowadzenia unikatowych badań i odkryć. Pragniemy utworzyć ekosystem, w którym nauka najwyższego stopnia będzie mogła być komercjalizowana.

  Wzorem dla nas są najlepsze ekosystemy naukowo-biznesowe świata typu Harvard, Cambridge, Oxford, Stanford. Obecnie współpracujemy już nad kilkoma projektami, a kolejne są w przygotowaniu.

  HBI podpisał umowę o współpracy z WUM

  Warszawski Uniwersytet Medyczny to nowoczesny, prestiżowy ośrodek akademicki z 200-letnią historią nauczania medycyny. Zyskanie takiego partnera naukowego to dla nas ogromne wyróżnienie. Jesteśmy pewni, że współpraca przyniesie liczne odkrycia, które dadzą chorym nie tylko nadzieję, ale także realnie im pomogą.

  Dziękujemy za zaufanie!
  Razem zrobimy więcej.
  Więcej o Warszawskim Uniwersytecie Medycznym:

  Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.
  HBI podpisał umowę o współpracy z WUM