Nasz zespół

Prof. dr hab. n. med. Grzegorz W. Basak

Lekarz, kierownik Katedry i Kliniki Hematologii, Onkologii i Chorób Wewnętrznych Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego (od 2018), przewodniczący Grupy ds. Powikłań Europejskiego Towarzystwa ds. Przeszczepiania Krwi i Szpiku (EBMT). W 2003r. ukończył z wyróżnieniem I Wydział Lekarski WUM. W 2005r. uzyskał stopień doktora nauk medycznych z wyróżnieniem na podstawie badań nad eksperymentalną immunoterapią nowotworów (Zakład Immunologii, Centrum Biostruktury WUM).

Dr n. med. Jarosław Biliński

Lekarz (w trakcie specjalizacji z hematologii), naukowiec, nauczyciel akademicki związany z Warszawskim Uniwersytetem Medycznym, działacz środowiska medycznego (obecnie wiceprezes Okręgowej Izby Lekarskiej w Warszawie). Od początku kariery naukowej zainteresowany, oprócz hematologii i biologii nowotworów, którymi zajmuje się zawodowo, metagenomiką, współdziałaniem mikrobioty człowieka w warunkowaniu zdrowia i choroby.

Grzegorz Stefański

Lekarz, manager, innowator. Od 25 lat związany z branżą farmaceutyczną i biotechnologiczną. Członek organów zarządzających spółek na różnym etapie rozwoju – od start-upów po spółki giełdowe (m.in. Współzałożyciel i członek RN spółki Mabion).  Rozwijał i wprowadzał na rynek innowacyjne rozwiązania medyczne w tym leki oryginalne. Obszarami jego zainteresowań są wyroby medyczne (szczególnie IVD), mikrobiota człowieka, komórki macierzyste, leki immunologiczne.  Twórca 8 patentów, w tym patentu Europejskiego oraz USA.

Tomasz Kostuch

Absolwent Politechniki Gdańskiej (Wydział Elektroniki) i Uniwersytetu Gdańskiego (Wydział Zarządzania). Od 25 lat związany z branżą finansową. Uczestniczył w realizacji wielu innowacyjnych projektów oraz wdrożeń nowoczesnych technologii. Od 8 lat zajmuje się doradztwem strategicznym oraz kreowaniem polityki finansowej w dynamicznie rozwijających się przedsiębiorstwach.


Skontaktuj się z nami

Kontakt z biurem:
Aleksandra Sławińska
+48 884 299 668
aleksandra.slawinska@human-biome.com
hbi@human-biome.com

Medical Key Account Manager:
Ewa Statuch
+48 888 452 360
ewa.statuch@human-biome.com
(województwa: lubelskie, łódzkie, małopolskie, mazowieckie, podkarpackie, podlaskie, świętokrzyskie, warmińsko-mazurskie)

Key Account Manager:
Beata Maryniak
+48 698 192 029
beata.maryniak@human-biome.com
(województwa: kujawsko-pomorskie, pomorskie, wielkopolskie, zachodniopomorskie)

Adres siedziby głównej:

HUMAN BIOME INSTITUTE S.A.
80-137 Gdańsk, ul. Starodworska 1
KRS: 0000947651 NIP: 5833384760 REGON: 385273550

Adres laboratorium / biura:

Ul. Działkowa 85 (Hala B)
02-234 Warszawa
NIP: 5833384760 REGON: 385273550

Kontakt dla aktywnych i potencjalnych Dawców:
dawcy@human-biome.com

Zamówienia:
wypełniony formularz prosimy przesłać na adres: zamowienia@human-biome.com
*zastrzegamy sobie prawo do realizowania zamówień tylko dla profesjonalistów medycznych